MÜÜGITINGIMUSED

ÜLDTINGIMUSED

kehtivad ning õigused ja kohustused tekivad Lesly OÜ e-poest BikeNinja.ee kaupade ostmisel. BikeNinja.ee e-poest kaupade ostmisel kehtivad Eesti seadused.

BikeNinja.ee e-poest ostetud jalgrattad on üldjuhul pakendatud trantsportimiseks ettenähtud pappkarpi ja vajavad seetõttu osalist monteerimist. 80% jalgrattast on monteeritud kuid 20% tuleb veel kokku panna, mis enamasti tähendab pedaalide, lenksu, pidurite paigaldamist ja seadistamist ning keti õlitamist ja rehvide pumpamist. Pakume jalgratta monteerimist lisateenusena, sellisel juhul saate kätte sõiduvalmis jalgratta.

Jalgratta monteerimise teenus maksab 40 eurot. 

 

LEPINGU JÕUSTUMINE

Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse ja transpordi kogusumma on laekunud Lesly OÜ kontole. Lesly OÜ nõustub vaikimisi e-poes tehtud tellimusega ja sellest eraldi ei teavitata. Tellimuse esitamise ja arve tasumisega kinnitab ostja, et on müügitingimustega nõus. 

 

HINNAD JA TASUMINE

BikeNinja.ee e-poes olevad hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu. Tellimuse eest saab tasuda EveryPay makselahenduse kaudu või ülekandega AS LHV Pank kontole.

KUIDAS OSTA? 

*Vali e-poest sobiv toode ja lisa see ostukorvi. 

*Valitud tooteid näeb ostukorvis. Kontrolli tellimust ja vajuta nupule "jätka ostu vormistamisega". 

*Sisesta kauba tarnimiseks vajalikud isikuandmed ning vajuta nupule ''jätka''. 

*Sisestatarne aadress, vali sobiv tarnemeetod ning tasu tellimuse kogusumma. 

*Tellimuse kinnitus ja arve saadetakse e-mailiga. Pangaülekande maksetähtaeg on 7 päeva, kui selle aja jooksul laekumist ei toimu, siis tellimus tühistatakse. 

 

*NB! Tellimust asume täitma pärast makse laekumist Lesly OÜ kontole. 

 

KAUBA KOHALETOIMETAMISE KULUD 

Tallinnas toome jalgratta TASUTA kohale. Transpordiks kasutame Omniva või Cargobus teenuseid. Kaubale võib ka ise järgi tulla Lesly OÜ kontorisse aadressil Heina 7a, Tallinn. Palume aeg eelnevalt telefoni või e-maili teel kokkuleppida. Väljapoole Tallinna tellimisel, on vajalik täiendavalt valida kauba transport kulleriga või väljastuspunkti. Kui korrektne transport jääb tellimuse esitamisel valimata lisandub lõplikule summale kohaletoimetamise tasu, mis on kuni 25 eurot: Tellimus täidetakse pärast makse laekumist 2-5 tööpäeva jooksul. Kui kaup on laost otsas või tellimisel, siis teavitame sellest ostjat esimesel võimalusel ja edastame uue kauba saabumise aja või tagastame makstud raha. 

 

KAUBA TAGASTAMINE 

BikeNinja.ee e-poest ostetud kaubale kehtib 14-päevane tagastamisõigus alates kauba kättesaamisest. Tagastamisõigus tagab, et saadud kaup vastab tellitule. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Kauba tagastamiseks tuleb esitada Lesly OÜ-le avaldus meiliaadressil info(ät)bikeninja.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Avalduses tuleb märkida tellimuse number ja kuupäev. Kauba tagastamine toimub saatja kulul. 

*Kauba tagastamisel tuleb ostetud kaup tagastada esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul. 

*Raha tagastatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul, alati samale kontole, millelt tasuti arve. 

 

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS 

BikeNinja.ee e-poest ostetud kaupadele kehtib pretensioonide esitamise õigus vastavalt Eesti seadustele. Pretensiooni esitamise õiguse aluseks on tellimuse kinnitus ja makset tõendav dokument. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest. Kaebused ja pretensioonid palume saata koos tellimuse kinnituse ja maksekorraldusega meiliaadressil info(ät)bikeninja.ee. Kaebused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul. 

Vastavalt VÕS § 218 lg 2 on ostjal õigus pretensiooni esitada kahe aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas toote ostmisel ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, võib ostja nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist või raha tagastamist. 

Müüja ei vastuta: 

- ostja süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest; 

- defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel; 

- toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral. 

 

MÜÜJA ÕIGUSED 

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist. Toodete juures olevad pildid võivad olla illustratiivsed ja erineda tegelikust tootest. Küsimuste korral palun võtke ühendust telefonil 56 668 165 või mailiaadressil info(ät)bikeninja.ee. Kaupade hinnad, kirjeldused ja saadavuse info võib muutuda ette teatamiseta. 

VÄÄRAMATU JÕUD 

 

Lesly OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise pärast juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine oli tingitud asjaoludest mida Lesly OÜ ei saanud mõjutada või ette näha. 

 

TURVALISUSE JA PRIVAATSUSE TINGIMUSED 

Ostmine BikeNinja.ee e-poest on turvaline. Andmevahetus teie brauseri ja BikeNinja.ee e-poe vahel on krüpteeritud SSL sertifikaadiga. Pangalingi kaudu või krediitkaardiga maksmisel suunatakse teid EveryPay maksekeskkonda. 

Lesly OÜ töötleb BikeNinja.ee e-poest kaupade tellimisel esitatud isikuandmeid õigustatud huvi alusel arve koostamiseks ja edastamiseks, tellimuse menetlemiseks, makse laekumise kontrollimiseks, kauba tarnimiseks ja tagastamiseks ning raamatupidamiskohustuse täitmiseks. Isikuandmete esitamine on eelkõige vajalik tellimuse menetlemiseks ja kauba kättetoimetamiseks, vastasel juhul võib kauba tarnimine ebaõnnestuda. Isikuandmeid säilitatakse BikeNinja.ee e-poe (PrestaShop) andmebaasis kaks kuud ning arveid seitse aastat. Isikuandmete vastutav töötleja on Lesly OÜ. Lesly OÜ ei avalda tellimuse menetlemise käigus teatavaks saanud isikuandmeid kolmandatele isikutele va transporditeenuse osutajatele kauba tarnimiseks ja kättetoimetamiseks ning seadusega ettenähtud juhtudel. Teil on õigus oma isikuandmetega tutvuda ja taotleda nende parandamist või kustutamist, esitades selleks digitaalselt allkirjastatud avaldus meiliaadressil info(ät)bikeninja.ee

Kui arvate, et Lesly OÜ on isikuandmeid töödeldes rikkunud teie õigusi, on võimalik esitada kaebus Andmekaitse Inspektsiooni meiliaadressil info(a)aki.ee. 

Tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on õigus pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eestis kehtivatest seadustest.